Політика конфіденційності (стара)

Це стара версія Політики конфіденційності, що описує дозволи, які автоматично вимагає доповнення. У новій версії код оптимізовано, і всі нові інсталяції доповнення OnlineCorrector вимагатимуть менше дозволів. Ви можете скоротити кількість наданих раніше дозволів, виконавши такі дії:

  1. Перейдіть за посиланням https://security.google.com/settings/security/permissions?pli=1 до доповнень, підключених до вашого облікового запису.
    Клікніть на доповненні OnlineCorrector.
  2. Натисніть кнопку «Видалити», а тоді ОК.
  3. Запустіть доповнення OnlineCorrector у будь-якому Google Документі.
  4. Надайте доповненню потрібні дозволи (їх буде менше, ніж у першій версії).

Ваша конфіденційність дуже важлива для нас. Ми дотримуємося думки, що робота в інтернеті має бути максимально безпечною для всіх користувачів, і захист їхніх особистих даних та документів має бути одним із пріоритетів усіх компаній, які надають свої послуги в мережі.

Доповнення OnlineCorrector реалізовано на технологіях сервісу Google Документи, тому повністю входить до сфери дії Політики конфіденційності компанії Google. Ви можете прочитати її тут (https://www.google.com/intl/uk/policies/privacy/). Коли ви створюєте обліковий запис Google, ви погоджуєтеся саме з цією політикою.

Встановлюючи доповнення OnlineCorrector для Google Документів, ви побачите повідомлення про те, що OnlineCorrector просить надати дозвіл до певної інформації чи дій. Цей запит створено автоматично на підставі програмного коду доповнення. Зверніть увагу, що публікації доповнення для Google Документів передував тривалий етап перевірки всіх його функцій та програмного коду із боку відповідальних працівників Google, тому сам факт публікації є підтвердженням дотримання нами всіх вимог щодо конфіденційності користувачів.

Надання вашої згоди щодо вказаних дозволів потрібне для роботи доповнення OnlineCorrector. Будь ласка, уважно перегляньте дозволи, які просить доповнення. Праворуч біля кожного з них буде кнопка, яка відкриє більше інформації.


Запит на дозволи від доповнення OnlineCorrector

Такими дозволами є:

Інформація про вас у Google — це ваші відкриті дані, як-от ім’я та прізвище. Втім, доповнення OnlineCorrector ніяк їх не використовує і не зберігає. Ваша згода на доступ до них є загальною вимогою Політики конфіденційності Google.

Перегляд електронної адреси — це електронна адреса для вашого облікового запису Google. Доповнення OnlineCorrector має базову, повну та розширену версію, і для розрізнення користувачів різних версій ми використовуємо ваш єдиний відкритий та унікальний ідентифікатор — вашу адресу, оскільки імена чи прізвища в різних користувачів можуть збігатися, а електронні адреси — ні. Ми збираємо електронні адреси тільки користувачів повної та розширеної версій, адреси користувачів базової версії доповнення ніде не зберігає й не використовує, окрім як для перевірки, чи є така адреса в базі користувачів повної та розширеної версій. У будь-якому разі ми не передамо вашу адресу жодній третій стороні й не будемо використовувати для жодної іншої мети.

Перегляд таблиць на Диску Google і керування ними — це право створювати, відкривати й редагувати електронні таблиці на вашому Диску Google. Цей дозвіл включено автоматично, але доповнення OnlineCorrector ніяк не використовує цей дозвіл, не створює, не переглядає й не редагує ваші електронні таблиці.

Перегляд документів на Диску Google і керування ними — це право створювати, відкривати й редагувати документи на вашому Диску Google. Це основний дозвіл, який доповнення OnlineCorrector насправді використовує для роботи. Основний принцип роботи доповнення OnlineCorrector — пошук та заміна окремих символів або рядків у тілі відкритого (активного) документа. Доповнення OnlineCorrector виконує такі типи операцій: «знайти X і замінити його на Y», «Знайти X і замінити колір тексту чи фону на інший», «Знайти X і додати до нього URL-посилання», «Знайти X і прибрати в нього URL-посилання». Інших дій із текстом документа доповнення OnlineCorrector на виконує. Також доповнення OnlineCorrector не створює нові документи, не відкриває й не редагує інші документи, окрім того, який ви відкриєте самі і в якому ви натиснете кнопки «Виправити і прокоментувати все», «Прибрати виділення», а також дії з групи «Команди».

Під’єднання до зовнішніх служб — у нашому разі це право відкривати інші html-сторінки й завантажувати зображення з мережі. Доповнення OnlineCorrector використовує цей дозвіл тільки для виведення довідкових сторінок «Як працювати» і «Про OnlineCorrector».

Перегляд форм на Диску Google і керування ними — це право створювати, відкривати й редагувати форми на вашому Диску Google. Цей дозвіл включено автоматично, але доповнення OnlineCorrector ніяк не використовує цей дозвіл, не створює, не переглядає й не редагує ваші форми.

Для гарантування вищої впевненості в захищеності конфіденційних даних ми рекомендуємо вам створити окремий обліковий запис Google і зберігати в ньому тільки ті документи, які плануєте опрацювати за допомогою доповнення OnlineCorrector.

На сайті onlinecorrector.com.ua ми пропонуємо користувачам залишити свою електронну адресу для отримання регулярних повідомлень освітнього та інформаційного характеру. Для їх розсилання ми використовуємо сервіс freshmail.com, тому належимо до сфери дії Політики конфіденційності компанії Freshmail. Ви можете прочитати її тут (https://freshmail.com/privacy-policy-2/). У будь-який момент ви можете відмовитися від отримання повідомлень від нас, скориставшись відповідними підказками в самих повідомленнях. Зі свого боку ми гарантуємо, що зібрані електронні адреси ми не передамо третім особам і не використаємо з будь-якою іншою метою.

Якщо ви маєте додаткові запитання щодо політики конфіденційності доповнення OnlineCorrector для Google Документів, а також сайту onlinecorrector.com.ua, будь ласка, зверніться до нас через форму «Контакти» або на адресу support@onlinecorrector.com.ua.