Фахові послуги

Автоматична коректура файлів у Microsoft Word
OnlineCorrector має окрему версію для текстового редактора Microsoft Word. Це набір макросів, який виконує ті ж функції, що й доповнення для Google Документів — автоматично виправляє помилки або знаходить імовірні огріхи — безпосередньо у Word. У такого підходу є свої переваги й недоліки. Докладніше.

Замовлення


Фахова коректура тексту українською мовою
Доповнення OnlineCorrector автоматично виправляє і знаходить імовірні помилки в текстах українською мовою, однак гарантувати, що правописних, граматичних, стилістичних чи логічних огріхів взагалі немає, може тільки фахівець. Довірте професійній команді OnlineCorrector перевірку важливих текстів, де не можна допустити помилку. Ми перевіримо навіть одне речення для реклами в підземці 🙂 Докладніше.

Замовлення


Фаховий переклад з російської українською мовою
Українська мова як державна обслуговує офіційно-ділову, навчальну, наукову та інші важливі публічні сфери суспільного життя. Правильний переклад українською мовою важливого документа — договору, статуту, реферату, дисертації, статті — наразі не може забезпечити жодна автоматизована система. Доповнення OnlineCorrector — це інструмент у руках фахівця, але основна частина процесу перекладу — це інтелектуальна людська праця. Наша праця. Докладніше.

Замовлення


Локалізація українською мовою сайтів і програмного забезпечення
Україномовна частина всесвітньої мережі — величезна. Ми давно звикли використовувати продукти Google, Apple, Facebook і Microsoft українською. Дедалі більше сайтів створюють свої українські версії, стаючи доступнішими, зручнішими й цікавішими. Відкрийте можливість читати ваш блог, купувати у вашому магазині чи грати у вашу гру рідною українською мовою мільйонам користувачів. Докладніше.

Замовлення