Молодий, юний, памолодь і підростаючий

Вживання дієприкметників активного стану з -уч-, -юч- не рекомендовано нормами сучасної української мови.

Замініть підростаючий на варіант: молодий, юний, або перебудуйте речення, використавши дієслово підростати, іменник памолодь, підлітки.

НЕ РЕКОМЕНДОВАНО РЕКОМЕНДОВАНО
Підростаюче покоління має оточувати атмосфера поваги до моральних норм поведінки. Молоде (юне) покоління має оточувати атмосфера поваги до моральних норм поведінки.
Ми побачили, що наше підростаюче покоління памолодь готове розв’язувати проблеми, що його хвилює майбутнє нашого міста, країни, планети. Ми побачили, що наша памолодь готова розв’язувати проблеми, що її хвилює майбутнє нашого міста, країни, планети.
Міцна мускулатура спини допоможе легше перенести вагітність і впоратися з навантаженням, яке забезпечує підростаючий у животі малюк. Міцна мускулатура спини допоможе легше перенести вагітність і впоратися з навантаженням, яке забезпечує малюк, що підростає у животі.


А ВИ ЗНАЛИ, ЩО..?

OnlineCorrector – це не тільки сайт із правилами. Це потужний онлайн-інструмент для автоматичного пошуку та виправлення помилок у текстах українською мовою, у якого вже понад 160 000 користувачів. Приєднуйтеся і ви, це безплатно!