Договір публічної оферти

1. Опис послуг

Доповнення (OnlineCorrector) — це доповнення з назвою «OnlineCorrector», яке встановлюється з офіційного маркетплейсу Google за таким посиланням: https://gsuite.google.com/marketplace/app/onlinecorrector/619160021856.

Сайт (OnlineCorrector) — це сукупність вебсторінок за адресою (URL) onlinecorrector.com.ua.

Основною послугою OnlineCorrector є автоматичне внесення змін у тексти, створені чи скопійовані користувачем у вікно Google Документа в обліковому записі Google, що в ньому користувач встановив Доповнення. Цими змінами є заміна окремих символів або груп символів іншими символами, створення та видалення URL-посилань до деяких символів або груп символів, а також зміна налаштувань кольору фону для деяких символів або груп символів.

Доповнення OnlineCorrector працює у двох версіях: Базовій і Повній (преміум).


nonfullv

Базова версія доповнення — це сукупність деяких опцій, налаштувань, елементів інтерфейсу Доповнення, а також деяких правил перевірки тексту (регулярних виразів), закладених у код Доповнення. Ці опції, налаштування, елементи та правила може бути змінено, доповнено або скорочено в нових версіях Доповнення. Ознакою, що завантажено Базову версію, є напис «Базова версія» у вікні Доповнення.


fullv

Повна версія доповнення — це сукупність усіх опцій, налаштувань, елементів інтерфейсу Доповнення, а також усіх правил перевірки тексту (регулярних виразів), закладених у код Доповнення. Ці опції, налаштування, елементи та правила може бути змінено, доповнено або скорочено в нових версіях Доповнення. Ознакою, що завантажено Повну версію, є напис «Повна версія» у вікні Доповнення.

Доступ до Повної версії означає, що в Google Документі, створеному в обліковому записі користувача, у якому встановлено Доповнення, буде завантажуватися та працювати Повна версія доповнення.

«Місяць» у назвах пакетів доступу до Повної версії означає період від моменту оплати до такого ж моменту наступного календарного місяця (наприклад, «1 місяць доступу до Повної версії», оплачений 25.02.2019 о 15:23:00, діятиме до 25.03.2019 15:23:00 включно).

«Рік» у назвах пакетів доступу до Повної версії означає період від моменту оплати до такого ж моменту наступного календарного року (наприклад, «1 рік доступу до Повної версії», оплачений 25.02.2019 о 15:23:00, діятиме до 25.02.2019 15:23:00 включно).

Пакети доступу до Повної версії, придбані для одного облікового запису (однієї електронної адреси), не об’єднуються, а періоди доступу за ними не підсумовуються.

Пакети доступу до Повної версії автоматично не продовжуються.

2. Обмеження відповідальності

Відповідно до чинного законодавства України, адміністрація Доповнення OnlineCorrector і Сайту onlinecorrector.com.ua відмовляється від будь-яких юридично значущих запевнень чи гарантій і відмовляється від відповідальності за роботу Доповнення й Сайту. Адміністрація не нестиме жодної відповідальності за прямий чи непрямий збиток, втрачений зиск, усі можливі втрати чи проблеми, що можуть виникнути внаслідок надання Послуги, внесення змін у тексти користувачів, використання ними змінених текстів або інформації на Сайті, перерв або технічних негараздів у наданні Послуги, роботі та доступності Доповнення й Сайту.

Повну відповідальність за дотримання авторського права, зміст, грамотність та оформлення текстів тощо, опрацьованих за допомогою Доповнення або з використанням матеріалів Сайту, несе тільки користувач.

Адміністрація не несе відповідальності за збереження чи оформлення текстів у середовищі Google Документів, не має доступу до текстів користувачів і не може допомогти їх відновити, повернути до початкового вигляду в разі якогось технічного чи іншого негаразду.

Використовуючи Доповнення OnlineCorrector і Сайт onlinecorrector.com.ua, користувач погоджується з відмовою від відповідальності адміністрації Доповнення й Сайту.

Користувач також погоджується, що норми та закони про захист прав споживачів не може бути застосовано до безплатного використання ним Сайту або Базової версії доповнення.

3. Повернення коштів

Адміністрація гарантує повернення коштів за придбаний доступ до Повної версії доповнення на вимогу користувача.

Для різних пакетів доступу до Повної версії встановлено різні строки, впродовж яких можна звернутися з вимогою повернути кошти. Для пакета «1 місяць доступу до Повної версії» це 1 календарний тиждень, для пакета «3 місяці доступу до Повної версії» — 1 календарний місяць, пакета «1 рік доступу до Повної версії» — 3 календарні місяці.

З повернутих коштів буде вирахувано суму, розраховану за тарифом 17 грн за кожну добу, коли користувач мав доступ до Повної версії доповнення.

Щоб надіслати запит на повернення коштів за придбаний доступ до Повної версії, зверніться, будь ласка, за електронною адресою: support@onlinecorrector.com.ua.

Надіслані запити буде розглянуто впродовж 3 діб, а кошти буде повернуто наприкінці місяця, наступного після місяця отримання запиту.

4. Реквізити

Основна послуга OnlineCorrector надається через ФОП Данилюк Олена Миколаївна, яка діє на підставі Витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та цивільних формувань. Реквізити рахунку: IBAN UA083220010000026000310026401, ЄДРПОУ 2871306388. Реквізити банку: Акціонерне Товариство УНІВЕРСАЛ БАНК, МФО 322001, ЄДРПОУ Банку 21133352.